Team

 

Krzysztof Krawczyk – Krzysztof był pierwszym polskim Staff -em w ESA i pierwszym polskim YGT. W 2008 wstąpił do działu przetwarzania i konwersji energii TEC-EPS w ETECu w Noordwijk-u w Holandii. Badał tam wpływ efektu Beam-out na system zasilania w misji BeepiColombo. Drugim jego zadaniem było zaprojektowanie precyzyjnej przetwornicy DC/DC do zasilania radaru w projekcie Sentinel-1. Po rocznym pobycie w ESA przeniósł się do Niemiec do firmy Advanced Space Power Equipment.
Pracował tam jako inżynier-projektant elektronik przez 7 lat. Głównymi jego zadaniami było projektowaniu różnego rodzaju modułów i układów na potrzeby misji kosmicznych takich jak: Moduły dystrybucji zasilania PDU czy jednostki zasilania, przetwornice DC/DC, moduły kalibracji, ograniczniki prądowe LCL, przetwornice wysokiego napięcia czy układy zasilania Silników jonowych.
W 2016 Krzysztof opuszcza Niemcy i udaje się do USA, by zrealizować swoje marzenia o podroży rowerem od wybrzeża do wybrzeża USA.
Po udanej podróży i powrocie do rodzinnego miasta, Wrocławia zakłada firmę ASED. Obecnie wspiera polskie firmy sektora kosmicznego dzieląc się z nimi swoim doświadczeniem.

 

 

Hillario Pisani – Hillario pracował jako inżynier Elektronik od roku 2011, pierw jako badacz na Politechnice Madryckiej, później od 2013 roku jako inżynier Energoelektronik. W tym czasie zetknął się z branżą kosmiczną w Firmie Advanced Space Power Equipment w Niemczech. Po trzech latach spędzonych tam przeniósł się w 2015 roku do Thales Alenia Space w Belgii gdzie pracował jako inżynier-projektant elektronik. W 2016 opuścił Belgię i zaczął pracę w Airbus Defence and Space w Hiszpanii. Przez te wszystkie lata, poczynając od roku 2013 projektował rożnego rodzaju układy zasilania i systemy elektroniczne na potrzeby projektów kosmicznych.
Poza swoimi obowiązkami w firmie projektowania, symulacji i testowania układów zasilania, bierze również udział we wszelkiego rodzaju czynnościach laboratoryjnych związanych z integracją i montażem.